KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9098473
nr 909 8473
Oidentifierad konstnär, 1800-tal, signerad, Engelsk kyrka, diameter: 30 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 september 2014
kl 19:17:52
500 kr
600 kr